Yaklaşan Etkinlikler

Ayeum her yıl onlarca farklı şehirde uzman eğitmenler yoluyla yüzyüze eğitimler sunmaktadır. Ayeum tarafından düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi almak için ilgili etkinliğin butonunu tıklayabilirsiniz. Her etkinlik için yer, zaman eğitmen bilgisi süre vb ayrıntıları bulabilirsiniz

Düzenli olarak yaklaşan etkinlikler yıl içinde planlanır ve buradan duyurulur. İlgili eğitimlere katılmak isteyenler kayıt ve ödeme süreçlerini tamamlar. Daha sonra katılımcının kaydı gerçekleşmiş olur. Ödemeyi yapan katılımcıya e-fatura ve diğer katılım bilgileri gönderilir. Eğitim yeri konaklama bilgileri paylaşılır. Tüm bilgiler kişinin e-posta adresine gönderilir. Eğitim yapılmaz ise veya kişi eğimden memnun kalmaz ise tüm ödeme kendisinin kredi kartına iade edilir.

Ödeme süreçleri tamamlansa dahi ekinlik öncesi bir hafta öncesine kadar başvurunuzu geri çekebilirsiniz. Başvuru geri çekilirse vergiler hariç tüm ücret sizin kredi kartınıza iade edilir. Eğitimler esnasında memnun kalmazsanız vergiler hariç tüm ücret sizin kredi kartınıza iade edilir. Eğitimi başarı ile tamamlayan kişilere onaylı ve uluslararası geçerliği olan katılım belgeleri verilir. Etkinliklere katılmak için etkinliğin butonuna tıklayınız. Kayıt ve ödeme süreçlerini tamamlayınız. Sizi en kısa sürede arayacağız. Sizlerde bizleri telefon üzerinden arayabilirsiniz.